comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de futbolcuların korkulu rüyası Alper Aşçıoğlu

08 Ocak 2018, Pazartesi 15:51
Fenerbahçe'de futbolcuların korkulu rüyası Alper Aşçıoğlu

Fenerbahçe'de ikinci yarı çalışmaları son derece çetin bir şekilde ilerlerken futbolcuların korkulu rüyası takımın kondisyoneri Alper Aşçıoğlu oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve ikinci yarı hazırlıkları sürerken Aykut Kocaman ve tekni heyet oyuncuların adeta pestilini çıkarıyor. Antrenmanlar son derece uzun ve zorlu geçerken Alper Aşçıoğlu futbolcuların korkulu rüyası oldu.


Alper Aşçıoğlu'nun yaptırdığı antrenmanlar


Fenerbahçe'de futbolcuların korkulu rüyası olan Alper Aşçıoğlu Fenerbahçeli futbolcularının gözünün yaşına bakmıyor. Ağır antrenmanlar yaptırdığı için futbolcular çalışmadan kaçıyor. Oyuncular şakayla karışık "kiralık katil" diyorlar. antrenmanlarda futbolcular çok yoruluyor. 

3 SAATE YAKIN ANTRENMANLAR
Fenerbahçe'de çift antrenman yapılırken antrenman süreleri de oldukça arttı.. Antrenmanların süresi soğumayla beraber 3 saati bulabiliyor. Fenerbahçe Antalya kampında hem kondisyon hem taktik çalışmaları yapıyor. Fenerbahçeli oyuncular verilen aralarda lobide dinlenmek yerine doğrudan odalaraına gidip dinlenmeyi tercih ediyor. 

GEÇ GELENE PARA CEZASI!

Saha içinde olduğu kadar saha dışında da disiplin isteyen Fenerbahçe kamp süresi boyunca oyuncularından maksimum disiplin istiyor. Deneyimli çalıştırıcı, sabah kahvaltı saatinden akşam yemeğinin tüm takım olarak yenmesine kadar  oyuncularından disiplinli olmalarını istiyor. Bu saatlere uymayan ve geç kalan kim varsa para cezası veriliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)