comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de futbolculardan Aykut Kocaman şikayeti ''Bizimle konuşmuyor''

01 Kasım 2017, Çarşamba 09:32
Fenerbahçe'de futbolculardan Aykut Kocaman şikayeti ''Bizimle konuşmuyor''

Fenerbahçe futbol takımı ile teknik direktör Aykut Kocaman'ın sezon başından beri arasının açık olduğu iddia edildi. Oyuncular Aykut Kocaman'ın kendileri ile çok fazla konuşmadığı şikayetinde.

FutbolArena - Fenerbahçe futbol takımı, lider Galatasaray'ın Trabzonspor karşısında 3 puan bırakmasının ardından zirveye bir adım daha yaklaşmak adına çıktığı Kayserispor mücadelesinden umduğunu bulamadı ve 3-3 berabere kalarak sahasında kritik bir 2 puan bıraktı.


Fenerbahçe'de futbolcular ve Aykut Kocaman arasında gerilim


Fenerbahçe'de Kayserispor mücadelesinin yankıları devam ediyor. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe futbol takımı, Aykut Kocaman'dan şikayetçi. Fenerbahçe taraftarı, Valbuena'yı son 5 lig maçında oyundan çıkarması nedeniyle teknik direktör Aykut Kocaman'a tepkili.

İDMAN DIŞINDA ÇOK FAZLA KONUŞMUYOR
Tecrübeli çalıştırıcının "Belki daha erken oyundan almalıydım" sözleri ise eleştirilerin dozunu artırdı. Asıl iddia ise bazı futbolcuların, Kocaman'dan şikayetlerinin bulunduğu yolunda. Aykut hocanın Samandıra mesailerinde kendileriyle iş dışında fazla konuşmadığı ve bunun takımı olumsuz etkilediği ileri sürülüyor.

TAKIM YEMEKLERİNE KATILMIYOR
Tecrübeli teknik adamın takım yemeklerine katılmamasının futbolcu kanadında eleştirilere yol açtığı gelen haberler arasında. Başka bir nokta Aykut Kocaman'ın antrenman metotlarının özellikle yeni transferlere farklı gelmesi. Birçok futbolcu, Kocaman'ın idmanlarının kendilerini fiziksel olarak iyi duruma getirdiğini ifade ediyor. Ancak bazı isimlerin 2 saatlik antrenmanlarda taktik çalışmalara çok az zaman ayrıldığı yönünde rahatsızlıklarının bulunduğu belirtiliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)