comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de flaş Valbuena gelişmesi, ayrılıyor mu?

11 Aralık 2017, Pazartesi 09:52
Fenerbahçe'de flaş Valbuena gelişmesi, ayrılıyor mu?

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Aykut Kocaman tarafından yedek oturtulan yıldız oyuncunun takımdan ayrılmak istediğini iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Valbuena gelişmesi. Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek kulübesine çekilen Fransız yıldız Valbuena'nın sarı lacivertli takımdan ayrılmak istediği iddia edildi.


Fenerbahçe'de Valbuena takımdan ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Aykut Kocaman tarafından yedek oturtulan yıldız oyuncunun takımdan ayrılmak istediğini iddia edildi. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Aykut Kocaman'ın yeni oyun şablonunda ilk 11'in dışında kalıp yedek kulübesine hapsolan Fransız yıldız, devre arasında ayrılmak istiyor.

MANAJERİ DEĞİŞTİRDİ
Kendisine kulüp arayan Valbuena'nın ilk işi menajerini değiştirmek oldu. Fenerbahçe'ye gelmesine öncülük eden Jean-Pierre Bernes ile yolları ayıran 33 yaşındaki futbolcu, Hırvat menajer Franjo Vranjkovic ile anlaştı.


Fenerbahçe'de flaş Valbuena gelişmesi


Valbuena'nın ayrılık kararı, işte bu hamlesinden sonra deşifre oldu. Fransa'da yayın yapan RMC Radyosu, Valbuena'nın, Vranjkovic'in bağlı olduğu menajerlik şirketinin avukatlarından Peter Langer'i İstanbul'da ağırlayıp, ayrılış süreci ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduğunu duyurdu.

Mahhieu Valbuena'nın ayrılık kararını Fenerbahçeli yetkililerle ya da Aykut Kocaman'la paylaşıp paylaşmadığı belirlenemezken, gelişmelerin hangi noktalara varacağı merak konusu oldu.
 

Fenerbahçe'de Mathieu Valbuena neden oynamıyor?


Fanatik'in haberine göre, Valbuena'nın ilk 11'de başladığı maçlarda tecrübeli oyuncunun takım oyununa çok fazla katkıda bulunmadığı ve topu sürekli ayağına istediği şeklinde eleştiriler vardı. Kocaman ise Valbuena'yı bunun üzerine kulübeye çekmiş ve üst üste galibiyetler elde edilmişti. Bu sebeple, Kocaman Aatif'ın performansından da oldukça memnun gözüküyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.