comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de flaş Robin van Persie kararı!

25 Ağustos 2017, Cuma 13:40
Fenerbahçe'de flaş Robin van Persie kararı!

Fenerbahçe'de Robin van Persie'nin durumu bardağı taşırdı. Yönetim harekete geçti...

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi playoff turunda Vardar'a elenmesinin ardından flaş kararlar alıyor. Bu kararların başında da Robin van Persie var.

DHA'nın haberine göre kendisine verilen tüm şanslara rağmen Vardar maçında da yokları oynayan Robin van Persie'den umutlar kesildi. Fenerbahçe, hiçbir umut vaad etmeyen Hollandalı oyuncusu Robin van Persie'nin sözleşmesini karşılıklı anlaşmayla fesh etmek istiyor.


Fenerbahçe Robin van Persie'yi gönderiyor


Fenerbahçe'de ilk hedef Robin van Persie'den kurtulabilmek ve yeni bir golcü daha alabilmek! Avrupa Kupası'nda gruplara kalamadan elenen Fenerbahçe'de Vardar'a karşı iki maçta da yenilmenin şoku yaşanıyor.
Ligde alınan iki beraberlik ve Vardar karşısındaki iki yenilgi sarı-lacivertli takımda yuhalanan ve ıslıklanan futbolcuları her geçen maç artırıyor. Son olarak listeye Robin van Persie de girdi.

TRİBÜNLER AVUÇLARI PATLARCASINA ALKIŞLARDI

Fenerbahçe'ye geldiğinden bu yana büyük bir sevgi seli ile karşı karşıya kalan ve taraftarların büyük destek verdiği Persie sabırları taşırdı.

Her maçta tribünlere yumruk şov için çağrılan ilk isimlerden olan, başarısız olsa da taraftarların avuçları patlarcasına alkışladığı Hollandalı oyuncu artık kredisini tüketti.

İLK KEZ ISLIKLANDI

Vardar maçında da etkisiz kalan ve milyonlarca Fenerbahçelinin beklentilerini boşa çıkaran RvP, oyundan alınırken ilk kez protestolara maruz kaldı.

Ozan, Hasan Ali ve Volkan'dan sonra Kadıköy'de ıslıklanan oyuncular arasına giren Hollandalı futbolcu için Yönetim ve teknik heyet formül arıyor.

Hiçbir umut vadetmeyen ve senelik maliyeti 5 milyon Euro'nun üzerinde olan Robin Van Persie elden çıkarılmaya çalışılacak. 7 Eylül gece 00.00'a kadar sürecek transfer döneminde Sarı-Lacivertlilerde ilk hedef Robin van Persie'den kurtulabilmek ve yeni bir golcü daha alabilmek. Bonservis bedeli ödeyen çıkmazsa bedava da gönderilecek.

KOCAMAN 11 OYUNCU BULMAKTA ZORLANACAK 

Her defasında zamana ihtiyaçları olduğunu ve taraftarların takımı aşağı değil yukarı çekmeleri gerektiğinin altını çizen Aykut Kocaman; Ozan, Hasan Ali ve Volkan'a yapılan protestoların ardından RvP'ye yapılan tepki ile iyice zor durumda kaldı.

Böyle giderse sarı-lacivertli teknik heyet sahaya çıkaracak 11 bulamayacak. Bütünlüğün bozulmasını istemeyen Aykut Kocaman başarısız performans nedeniyle takımı bir türlü toparlayamıyor. Ancak ligde kayıplar devam ederse Kocaman da kredisini kaybedecek.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)