comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de flaş Robin van Persie gelişmesi, dönüyor mu?

01 Kasım 2017, Çarşamba 09:14
Fenerbahçe'de flaş Robin van Persie gelişmesi, dönüyor mu?

Fenerbahçe'de Hollandalı yıldız Robin van Persie, yardımcıları aracılığı ile Aykut Kocaman'a kadroya girebilmek için mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de uzun süredir takımdan ayrı çalışan Hollandalı yıldız futbolcu Robin van Persie, teknik direktör Aykut Kocaman'a mesaj gönderdi. Hollandalı yıldız ilk 11'e dönmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde Robin van Persie için belli bir seviyeye gelmesi durumunda ilk 11 oynatabileceğini belirten Aykut Kocaman'ın kararı mesaj ediliyor.


Fenerbahçe'de Robin van Persie takıma ne zaman dönecek?


Fenerbahçe'de sakatlığı nedeni ile uzun süredir kadroya giremeyen ve gözden düşen Robin van Persie, Aykut Kocaman'a ilk 11'de oynayacak düzeye geldiğinin mesajını verdi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Hollanda Milli Takımı'nda sakatlanan ve 2 aydır sahalara dönemeyen Robin van Persie geçtiğimiz hafta, Aykut Kocaman'ın kurmayları vasıtasıyla F.enerbahçe'nin hocasına "Oynamak istiyorum" mesajı gönderdi.

AYKUT KOCAMAN KULAK ASMADI
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Robin van Persie'den gelen bu isteğe fazla kulak asmadığı öğrenildi. Deneyimli çalıştırıcı sezon başında her konuşmasında onore ettiği, motivasyonu için uğraştığı Hollandalı yıldızdan aynı şekilde karşılık görmediğini düşünüyor.

Kocaman'ın bu sebeple Van Persie'nin isteğine sıcak bakmadığı belirtildi. Tecrübeli hocanın yine aynı aracılarla, oyuncusuna "Ne zaman ki Janssen, Soldado ve Fernandao gibi çalışıp, onların seviyesine gelir, o zaman bakarım" cevabını verdiği kaydedildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)