comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de flaş Fatih Terim sesleri

06 Kasım 2017, Pazartesi 09:16
Fenerbahçe'de flaş Fatih Terim sesleri

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa sinyali vermesinin ardından teknik direktör adayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Fenerbahçe'de gündeme bomba gibi düşecek Fatih Terim iddiası geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Osmanlıspor mücadelesinden sonra teknik direktör Aykut Kocaman'ın verdiği açıklamalardan sonra yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılırken, sarı lacivertli camia içerisinde flaş Fatih Terim sesleri yükselmeye başladı.


Fatih Terim, Fenerbahçe'yi çalıştırır mı?


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın görevden ayrılmasına kesin gözü ile bakılırken, sarı lacivertli takım için teknik direktör adayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sarı-lacivertli camia içinde Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın yaşayan efsanesi Fatih Terim'in göreve getirilmesini isteyenler de var.

''YILDIRIM ARAYIP TEKLİF YAPSA, FATİH TERİM GELİR''
Fenerbahçe yönetiminin ve başkan Aziz Yıldırım'ın bu yönde bir düşüncesi bulunmasa da, başkanı Terim için ikna etmeye çalışanlar olduğu belirtiliyor. "Yıldırım arayıp teklif yapsa, Terim gelir" diyenlerin sayısı az değil. Ancak bu ihtimal oldukça zayıf görünüyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın, adı Galatasaray'la özdeşleşmiş Terim için böyle bir hamle yapması zor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)