comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Fernandao'dan Beşiktaş mesajı

29 Eylül 2017, Cuma 19:17
Fenerbahçe'de Fernandao'dan Beşiktaş mesajı

Fenerbahçeli Fernandao, Akhisar maçı öncesinde yaptığı açıklamada bir an önce takıma yardımcı olmak istediğini söylerken, Beşiktaş derbisiyle ilgili de konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon geçirdiği ağır sakatlığın ardından bu yıl kamp çalışmalarına tam 13 kilo fazlasıyla gelen Fernandao, fazla kilolarını attı ve artık görev bekliyor. Golcü futbolcu Akhisar Belediyespor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe'de Fernandao ne zaman oynayacak?


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana sıkı çalışarak fazla kilolarından kurtulan Fernandao, Akhisar Belediyespor maçı öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 

Fernandao yaptığı açıklamada, ""Kendimi iyi hissediyorum. Tanrıya şükürler olsun toparlanma sürecini atlattım. Takımıma yardımcı olmak istiyorum."Eğer fırsat gelirse taraftarlarımı mutlu etmek, takımıma yardımcı olmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım." diye konuştu. 
DERBİ GALİBİYETİ ÖZGÜVENİMİZİ ARTTIRDI

Fernandao son olarak Beşiktaş derbisi hakkında da konuşurken, "Derbide aldığımız galibiyet özgüvenimizi arttırdı. Akhisar karşısında bu özgüvenle sahaya çıkacağız ve elimizden geleni yapacağımız. Galip gelerek zirve yarışına devam etmek istiyoruz. Ben de en kısa zamanda goller atmak, takımıma yardımcı olmak istiyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertliler ile ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)