comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de fatura futbolculara kesildi

07 Kasım 2017, Salı 20:18
Fenerbahçe'de fatura futbolculara kesildi

Fenerbahçe idmanında futbolcular ile görüşen sarı lacivertli yöneticiler, kötü tablonun faturasını kesti.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman için çıkan istifa haberlerinin resmen yalanlanmasından sonra sıcak gelişmeler yaşandı. İdmana çıkarma yapan sarı lacivertli yöneticiler, futbolcular ile toplantı yaptı.
 

Fenerbahçe - Aykut Kocaman istifa haberleri


Yaşanan istifa krizinin ardından Aykut Kocaman yönetimindeki ilk idman gerçekleşti. Çalışmayı yerinde takip eden yöneticilerden Mahmut Uslu, Ali Yıldırım, Ozan Balaban, İlhan Ekşioğlu ve Önder Fırat, ortaya çıkan tablonun faturasını futbolculara kesti.

Antrenman öncesi oyuncularla toplantı organize eden sarı lacivertli idareciler, bir an önce toplarlanmaları gerektiği yönünde uyarılarda bulundular.
FENERBAHÇE'DE KADRO DIŞI YOK!

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılacağı iddia edilen futbolculardan Mehmet Topal ve Şener Özbayraklı, idman sırasında takımla çalıştı. Adı geçen diğer isimler milli takım kamplarında yer aldıkları için idmana katılamadılar.

AYKUT KOCAMAN, DOKTORDAN BİLGİ ALDI

Sakatlıklar yüzünden canı sıkılan Aykut Kocaman, kulüp doktoru ile idman sırasında 20 dakika görüştü. Tecrübeli teknik direktör, takıma dönen Mehmet Ekici'nin yanı sıra, sakatlıkları bulunan Valbuena, Janssen ve Isla hakkında bilgi aldı.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)