comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Eto'o ve Ben Arfa transferinde Ersin Düzen'den çarpıcı iddia!

24 Temmuz 2017, Pazartesi 22:51
Fenerbahçe'de Eto'o ve Ben Arfa transferinde Ersin Düzen'den çarpıcı iddia!

Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Samuel Eto'o ve Ben Arfa ile ilgili TRT Spor'da Transfer programında Ersin Düzen dikkat çeken iddialarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer gündeminde hareketli saatler yaşanıyor! Fenerbahçe yönetimi Lucas Lima ve Lucas Perez derken son olarak Samuel Eto'o ve Ben Arfa'nın peşine düştü. Antalyaspor resmi internet sitesi Eto'o haberlerini yalanlamasına rağmen TRT Spor'da Ersin Düzen canlı yayında çarpıcı bir iddia ortaya attı. 
 

Eto'o Fener'de mi?


Fenerbahçe'de forvet transferinde gündemde yer alan ve taraftarların merak ettiği isim ise Samuel Eto'. Önce sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yalanlanan bu haber, daha sonra kaldırılınca kafalarda soru işareti bırakmıştı. Diğer taraftan bu kez Antalyaspor kulübü Eto'o ile ilgili kendilerine bir teklif gelmediğini yine resmi internet sitesinden açıkladı. 
 

Fenerbahçe Ben Arfa'yı transfer ediyor mu?


TRT Spor'da ise Transfer programında konuşan Ersün Düzen, Fenerbahçe'nin Ben Arfa ve Eto'o transferleriyle ilgili çarpıcı iddiada bulundu. 

"ETO GELMEK İSTİYOR"
Ersin Düzen Fenerbahçe'nin transfer gündeminde en fazla konuşulan isimlerinden Kamerunlu golcü hakkında, "Eto'o, Fenerbahçe'ye gelmek istiyor. Fenerbahçe de bu transferde ısrarcı." ifadelerini kullandı. 

"AZİZ YILDIRIM YERİNE HASAN ÇETİNKAYA BEN ARFA İÇİN GİDİYOR"

Ben Arfa transferiyle ilgili de konuşan Ersin Düzen, "Başta Nice olmak üzere Ben Arfa ile ilgilenen birçok takım var. Başkan Aziz Yıldırım, Ben Arfa transferi için Paris'e gitmeyi düşünüyor. Ancak Aziz Yıldırım son anda vazgeçti ve Hasan Çetinkaya, Paris'e giderek transferi bitirmeye çalışacak." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.