comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ertuğrul'un Boluspor'a transferi canlı yayında tartışıldı! Emre Bol ve Turgay Demir...

23 Temmuz 2017, Pazar 21:36
Fenerbahçe'de Ertuğrul'un Boluspor'a transferi canlı yayında tartışıldı! Emre Bol ve Turgay Demir...

Fenerbahçe'de kaleci Ertuğrul'un Boluspor'a transferinin yankıları kamuoyunda sürüyor. Turgay Demir ve Emre Bol arasında canlı yayında yaşanan tartışma. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kalecisi Ertuğrul Taşkıran'ın Boluspor'a transferinin yankıları kamuoyunda tartışılmaya devam ediyor. Boluspor cephesi Ertuğrul ve Melih Okutan transferlerine 1 milyon euro ödendiğini açıklamasının ardından spor kamuoyunda bu transferin perde arkasında Fenerbahçe'nin UEFA'ya verilecek olan liste için 1 milyon euro'luk satışa ihtiyaç olması konuşuldu. Bu tartışmalara Turgay Demir ve Emre Bol da eklendi. 
 

Fenerbahçe'de Ertuğrul'un Boluspor'a tranasferi sonrası neler söylendi?


Fenerbahçe'de kaleci Ertuğrul Taşkıran'ın Boluspor'a transferiyle ilgili A Spor'da Emre Bol ile Turgay Demir bu konuyu tartıştılar. Turgay Demir, Fenerbahçe'nin 3. kalecisini 1 milyon euro'ya satmasının büyük bir olay olduğunu ima ederken, Emre Bol'dan ise yanıt gecikmedi. 

"ERSAN VE ATINÇ AÇIKLANSIN ÖNCE"
Emre Bol ise Turgay Demir'in Ertuğrul sorusuna Beşiktaş örneğiyle yanıt verdi. Emre Bol, "Ersan ve Atınç'ı açıklayacaksın, ondan sonra bunu konuşacaksın. Bu adamlar kaç para eder bana söyleyeyin, helal olsun diyeceğim. 1 milyon euro'yu ne abarttınız ya! Futbol camiasında çerez parası bu. " diye konuştu. 
 


Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'dan Ertuğrul Taşkıran transfer açıklaması


Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor, transfer çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Kulüp tesislerinde bugün gerçekleştirilen imza töreninde, 27 yaşındaki kaleci Mahmut Ertuğrul Taşkıran ve 21 yaşındaki oyuncu Melih Okutan sözleşme imzaladı.

AZİZ YILDIRIM'A TEŞEKKÜR

Taşkıran'a 1 yıllık, Okutan'a ise 3 yıllık imza attıran Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, Boluspor Kulüp Başkan Yardımcısı Oktay Ercan ve Aziz Yıldırım'a teşekkür ettiğini belirtti. Oyuncuları bonservisiyle aldıklarını ifade eden Başkan Çarıkçı, iki oyuncuya verilen 1 milyon Euro'nun sosyal medyada ve kamuoyunda çok tartışılmasına ilişkin ise şunları söyledi: “En başta bizim ilk transferimiz Melih Okutan'dı. Bu verilen rakam Melih ve Ertuğrul'u da içermektedir. Burada bize maddi olarak en büyük desteği başkan yardımcımız Oktay Ercan verdi. Geri kalan kısmı da tabii ki değerli yönetim kuruluna aittir. Boluspor'un şu an ne FIFA'ya, ne UEFA'ya, ne de federasyona borcu var. En borçsuz kulüp bizizdir. Sponsorlarımız da sağolsunlar destek veriyorlar. Melih Okutan'ı Süper Lig'den 6-7 takım istedi. Ama Melih, Süper Lig'de oynamak istemediği için bizi tercih etti.” Oyuncular Taşkıran ve Okutan ise, hedefi olan bir camiaya geldiklerini, camiayı ve taraftarları mutlu etmek istediklerini ifade ettiler.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.