comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'sız ilk idman! Yardımcı antrenörler yönetti

04 Mart 2020, Çarşamba 18:42
Fenerbahçe'de Ersun Yanal'sız ilk idman! Yardımcı antrenörler yönetti

Ersun Yanal'ın görevden ayrılmasıyla yardımcı antrenörler bugünkü Fenerbahçe idmanında takımın başında yer aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ersun Yanal dönemi resmen sona erdi. Trabzonspor maçıyla koltuğunu bırakan teknik direktör Ersun Yanal yerine adaylar için çalışmalar hız kazandı. Fenerbahçe'nin bugün gerçekleşen idmanına yardımcı antrenörler liderlik etti.

Fenerbahçe'nin medya bilgilendirme açıklamasında "Bugünkü antrenmanımız yardımcı antrenörlerimiz Volkan Demirel, Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız yönetiminde yapılmaktadır." denildi.
 

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe teknik direktörü mü olacak?


Emre Belözoğlu'nun idmanda takıma liderlik edeceğini öne süren TRT Spor muhabiri Yağız Sabuncuoğlu ise "Emre Belözoğlu'nun UEFA A Lisans Antrenörlük belgesi bulunuyor. Kulübeye Pro Lisanslı bir teknik adam da gerekiyor. Kaptan, üst düzey milli takım ve kulüp kariyeri sebebiyle normal bir teknik adama göre Pro Lisans için daha kısa süre bekleyecek." ifadelerini kullandı.
FENERBAHÇE'DEN YENİ TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

Öte yandan Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Trabzonspor maçından sonra teknik direktör sorusuna, "Yeni teknik direktör konusunda bugünden itibaren çalışmalarımız başlamıştır. Aklımızda, kalbimizde bazı isimler var. Bunları yönetim kurulu olarak değerlendirip en kısa süre içerisinde açıklayacağız." yanıtını verdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)