comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın Volkan Demirel kararı

28 Şubat 2019, Perşembe 11:03
Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın Volkan Demirel kararı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel için teknik direktör Ersun Yanal'ın kararı belli oldu.

FutbolArena - Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Volkan Demirel hakkında yönetime rapor verdi. Deneyimli kaleciden faydalanmak istediğini belirten Ersun Yanal, Volkan Demirel'in teknik ekipte yer alabileceğini belirtti. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması nedeniyle kulüpte görev alması gündeme geldi. Ersun Yanal, yönetimle yaptığı görüşmede Volkan Demirel için, "Fenerbahçeliliği ortada. Kulubü çok iyi biliyor. Teknik ekipte olabilir" dediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ

 

Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel, Beşiktaş maçının devre arasında ne dedi?


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre, Ersun Yanal'dan izin isteyerek söz alan Volkan Demirel takım arkadaşlarına şunları söyledi:

"Oley çekip, Fener kümeye diye bağırıyorlar. Biz Fenerbahçeyiz. Kim olduğumuzu gösterelim. Hepinizden terinizin son damlasına kadar mücadele etmenizi istiyorum. Bunu yaparsak inanın gerisi gelecek. Biz Beşiktaş'tan iyi takımız, bunu onlara gösterelim ve böyle bağıran taraftarlarını pişman edelim."

Öte yandna Volkan Demirel'in Mirin'den aldığı darbe sonucu ağrılar çekmesine rağmen oyundan çıkmak istemeyerek Ersun Yanal'dan kendisini çıkarmaması konusunda izin istediği kaydedildi. 
 

Ersun Yanal, Beşiktaş - Fenerbahçe devre arasında neler dedi?


Fenerbahçeli futbolcular ile konuştuğunu söyleyen Fatih Doğan, Ersun Yanal'ın soyunma odası konuşmasını açıkladı. İşte o sözler:

"Madem ciddiye almıyorsunuz, tribündeki taraftarımızdan da utanmıyor musunuz? O zaman kalkıp gidelim, ikinci yarıya çıkmayalım. Skor tabelasına 3-0 yazılsın. Kendisine güvenmeyen ikinci yarıya çıkmasın. Gerekirse o sahaya 8 kişi de çıkarız. Yine de şerefimizle oynayarız. Formanın ağırlığını bilmiyorsanız bir daha Samandıra'ya adım atmayın. Maç bittikten sonra Samandıra'ya gidip eşyalarımızı toplayıp hep beraber gideriz. Bu camiaya çok şey borçluyuz. Bir daha kimseyi üzmeyelim. Çıkın kazanın. Hava şartları ve rüzgar ikinci yarıda bizim lehimize olacak. Gerekirse kendi rüzgarımızı yaratacağız."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)