comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan Volkan Demirel önlemi

28 Temmuz 2019, Pazar 14:36
Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan Volkan Demirel önlemi

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, takımda kalmasını istediği Volkan Demirel için özel bir çalışma programı hazırlattı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Volkan Demirel konusunda belirsizlik devam ediyor. Tecrübeli kaleci takımdan ayrı çalışmalarını sürdürürken, teknik direktör Ersun Yanal yeni sezon öncesi önlemini aldı.
 

Volkan Demirel Fenerbahçe'de kalacak mı?


Geleceğinin karara bağlanmasını bekleyen Volkan Demirel, çalışmalarını takımdan ayrı sürdürüyor. Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Volkan Demirel'in takımda kalmasını istese de henüz sarı lacivertli yönetimi ikna edemedi.

Ersun Yanal ve Fenerbahçe teknik ekibi yeni sezon öncesi önlem alarak Volkan Demirel için özel bir çalışma programı hazırladı. Kendisine verilen antrenman programı ile çalışan Volkan Demirel, böylelikle eğer takımda kalması yönünde karar çıkarsa sezona hazır girecek. 
VOLKAN DEMİREL'İN FOTOĞRAFI KALDIRILMADI

Sarı lacivertlilerin tecrübeli kaleciyle yeni sözleşme yapıp yapmayacağı merakla beklenirken resmi sitedeki bir detay dikkat çekti

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren futbolcuların isimleri resmi sitedeki A Takım kadrosundan çıkarılırken, Volkan Demirel'in fotoğrafının kadroda yer alması dikkat çekti. Bu gelişme sonrası deneyimli kalecinin takımda kalma ihtimalinin olumlu olarak devam ettiği şeklinde yorumlandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"