comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un soyunma odası konuşması

08 Kasım 2020, Pazar 14:01
Fenerbahçe'de Erol Bulut'un soyunma odası konuşması

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'un Konyaspor maçı sonrası soyunma odası konuşması ortaya çıktı.

FutbolArena - Süper Lig'in 8. haftasında sahasında Konyaspor'a mağlup olan Fenerbahçe'de maç sonrası soyunma odasında neler yaşandığı ortaya çıktı. Teknik direktör Erol Bulut, oyuncularıyla yaptığı konuşmada bu mağlubiyetin yol kazası olduğunu belirtti.

"HATALARIMIZIN FARKINA VARACAĞIZ"
Bu sezon ilk kez mağlup olan Fenerbahçe'de maç sonu soyunma odasında Teknik Direktör Erol Bulut ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu sarı lacivertli oyunculardan kafalarını kaldırmalarını istedi. İlk olarak oyuncularına seslenen Teknik Direktör Erol Bulut: “Ben değil biz olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar nasıl takım halinde kazandıysak, bugün de hep birlikte kaybettik. Hatalarımızın farkına varacağız, bir daha tekrar etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Erol Hoca'dan sonra söz alan Sportif Direktör Emre Belözoğlu da kazandığında değil kaybettiğinde de takım olunması gerektiğinin altınI çizdi ve bu maçın bir yol kazası olduğu söyledi.

Futbolcularına milli ara nedeniyle 3 gün izin veren Erol Bulut, izin dönüşü video toplantılar ile hataları ve yapılması gerekenleri futbolcularına anlatacak.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"