comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Erol Bulut sesleri! Sezon sonu planları

21 Mart 2020, Cumartesi 11:10
Fenerbahçe'de Erol Bulut sesleri! Sezon sonu planları

Fenerbahçe teknik direktör konusunun sezon sonuna bırakılması gündeme gelirken, Erol Bulut ismi konuşulmaya başlandı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın istifasının ardından teknik direktör sessizliği devam ediyor. Süper Lig'e koronavirüs nedeniyle verilen ara sonrası Fenerbahçeli futbolcular, çalışmalarına evden devam edecek. FutbolArena TV'de konuşan Senad Ok, Fenerbahçe'deki teknik direktör gündemini değerlendirdi ve Erol Bulut isminin güçlü olduğunu kaydetti.
 

Fenerbahçe'nin teknik direktörü kim olacak?


Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, FutbolAren TV'deki açıklamasında "Teknik direktör işi sezon sonuna kaldı gibi görünüyor. Fenerbahçe'de her şey yolundayken bile hoca getirmek gibi bir düşünce yoktu. Masaya fikirler geldi. Şu ismi hemen getirelim, bu ismi getirmeyelim diyen var. Ancak nihai kararı başkan verecek" dedi.

"EROL BULUT İSMİ ÇOK GÜÇLÜ"
Fenerbahçe'nin yeni sezon planlarını aktaran Senad Ok, "Fenerbahçe'de sezon sonu Emre Belözoğlu'nun idari bir görev alması ve yeni teknik direktörün belli olması planlanıyor. Bu konuda Erol Bulut ismi çok güçlü." ifadelerini kullandı.

ALANYASPOR'DA EROL BULUT FIRTINASI

Aytemiz Alanyaspor'da görev yapan Erol Bulut, Süper Lig'de sezona büyük bir sürprizle başlamış ve gelinen süreçte Süper Lig'in 26. haftasını 6. sırada tamamlamıştı. Erol Bulut yönetimindeki Aytemiz Alanyaspor, Türkiye Kupası'nda da yarı finale yükselerek performansıyla alkış topladı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)