comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Eljif Elmas için ortaya çıkan kritik gerçek

22 Eylül 2017, Cuma 10:08
Fenerbahçe'de Eljif Elmas için ortaya çıkan kritik gerçek

Fenerbahçe'de Eljif Elmas için FIFA'ya yapılan itirqz kabul edilirken her ne kadar teknik heyet oyuncuyu Ocak ayına kadar oynatamasa da yönetim önemli bir yükten kurtuldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Eljif Elmas için FIFA'ya yapılan itiraz kabul edilirken çok önemli bir gerçek ortaya çıktı.

Fenerbahçe yönetimi FIFA'nın 'oynayabilir' kararı sonrası TFF'li yetkililere oyuncunun adını bildirmek istemiş ancak TFF bu durumu reddetmek zorunda kalmıştı. Fenerbahçe yönetimi ise genç yıldız adayı için oldukça rahatladı. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ise bu kararın son derece önemli olduğunu söyledi.
"BAŞKA BİR TAKIM TRANSFER EDEMEYECEK"

Fanatik'te yer alan habere göre, Şekip Mosturoğlu, “FIFA'dan transfere onay çıkmaması halinde, 27 Eylül'de 18 yaşını dolduracak olan Eljif Elmas'ın başka bir takım tarafından transfer edilme tehlikesi doğacaktı” dedi.
 

Eljif Elmas, Fenerbahçe'de ilk maçına ne zaman çıkacak?


Fenerbahçe'nin lisansını çıkarttığı Eljif Elmas'ın ne zaman ilk maçına çıkacağı merak konusu oldu. Genç futbolcunun ismi, TFF'ye bildirilen listede yer almadığı için Ocak ayına kadar Süper Lig'de forma giyemeyecek. Şu anda 14 yabancı futbolcusu bulunan Fenerbahçe'nin genç yıldız adayını oynatabilmesi için bir yabancı futbolcusunun lisansını iptal ettirmesi gerekiyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.