comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Eljif Elmas için Jorge Mendes devrede

12 Eylül 2017, Salı 17:36
Fenerbahçe'de Eljif Elmas için Jorge Mendes devrede

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Eljif Elmas için dünyaca ünlü menajer Jorge Mendes devreye girdi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin bu sezon kadrosuna kattığı Eljif Elmas için yeni gelişmeler yaşanıyor. 18 yaşını tamamlamadığı için lisansı çıkarılamayan oyuncu için dünyaca ünlü menajer Jorge Mendes'in devreye girdiği öğrenildi.
 

Jorge Mendes, Eljif Elmas'ın menajeri mi olacak?


Fenerbahçe'nin büyük beklenti içerisinde olduğu genç futbolcu Eljif Elmas'ın menajerliği için dünyaca ünlü oyuncu temsilcisi Jorge Mendes'in devrede olduğu ve genç futbolcunun menajerliği için birçok isimden daha önde olduğu bildirildi. Cristiano Ronaldo, James Rodrigues, Diego Costa ve Di Maria gibi birçok önemli futbolcunun menajerliğini yapan Jorge Mendes'in Eljif Elmas'ın da danışmanlığı için en güçlü aday olduğu bilgisine ulaşıldı.
 

Fenerbahçe Eljif Elmas'ı TFF'ye neden bildiremedi?


24 Eylül'de 18 yaşını dolduracak olan genç futbolcu, bugün verilen listede yer almadı. Fenerbahçe, Eljif Elmas'ı devre arasında kadroya dahil edecek. Eljif Elmas, bu tarihe kadar antrenmanlarını sürdürecek. Eljif Elmas dışında 14 yabancı oyuncusu bulunan Fenerbahçe, bu isimleri federasyona bildirirken, toplam 32 kişilik bir Süper Lig kadrosu verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.