comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Eljif Elmas, Deportivo'ya mı kiralanıyor?

17 Aralık 2017, Pazar 09:44
Fenerbahçe'de Eljif Elmas, Deportivo'ya mı kiralanıyor?

Fenerbahçe'nin gelecek adına büyük beklentileri olan Makedon oyuncusu Eljif Elmas, İspanya LaLiga ekiplerinden Deportivo tarafından sezon sonuna kadar kiralanmak isteniyor.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetiminin uzun uğraşlar sonrasında Makedonya'dan transfer ettiği fakat FİFA kuralları gereği lisansını çıkaramadığı genç yetenek adayı Eljif Elmas'a İspanyol Deportivo ekibi tali oldu.


Fenerbahçeli Eljif Elmas'ı Deportivo istiyor


Fenerbahçe'nin gelecek adına büyük beklentileri olan Makedon oyuncusu Eljif Elmas, İspanya LaLiga ekiplerinden Deportivo tarafından sezon sonuna kadar kiralanmak isteniyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sezonun ikinci yarısında Fenerbahçe forması giymesi beklenen Eljif Elmas'a İspanya'dan talip çıktı. Deportivo'nun genç yıldızı kiralamak istediği öne sürülüyor.


Fenerbahçe'de Eljif Elmas ne zaman oynayacak?


Sarı Lacivertliler devre arasında transfer yapabilmek için Robin van Persie ve Jose Fernandao'yu göndermek istiyor. Ancak bu futbolcuların takımdan ayrılması halinde 2 transfer yapılacağı gündeme gelirken Eljif Elmas'ın kontenjana takılacağı öngörülüyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.