comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Dudu transferinde son durum

08 Eylül 2017, Cuma 09:32
Fenerbahçe'de Dudu transferinde son durum

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Dudu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yönetim Brezilyalı oyuncunun kulübü Palmeiras ile görüşmelerini sürdürüyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer hareketliliği son gün de devam ederken listedeki adaylardan Dudu için girişimler devam ediyor. Dudu, Fenerbahçe'ye gelmeye hazırken yönetim son görüşmeleri yapıyor. Fenerbahçe Transfer gündemi ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Fenerbahçe, Dudu transferinde ne durumda?


Avrupa deneyimini Dinamo Kiev ile yaşayan Dudu başarısız bir Avrupa macerası yaşarken, Sarı-Lacivertliler'e imza atarak şansını bir kez daha denemek istiyor. Bu doğrultuda Fenerbahçe ile anlaşan Dudu, haber bekliyor.

Fanatik'in haberine göreyse, Fenerbahçe yönetimi ile Palmeiras arasındaki görüşmelerde henüz anlaşma sağlanamadı. Dudu'nun kulübüne baskı yapması, son günde işin bitmesini sağlayabilir.
 

Fenerbahçe'nin ilgilendiği Brezilyalı yıldız Dudu kimdir?


Brezilyalı futbolcu Dudu futbola Cruzeiro altyapısında başladı. 2010 yılında Coritiba'ya kiralık gönderilen futbolcu, 2011 yılında 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Dinamo Kiev'e transfer oldu. Burada 3 sezon forma giydikten sonra 2014'te yeniden ülkesine dönen oyuncu Gremio'da kiralık olarak top koşturdu. 1 yıl sonra Palmeiras tarafından 3 milyon Euro karşılığında transfer edildi. Palmeiras ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"