comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de derbi öncesinde Aykut Kocaman'ı sevindiren gelişme

21 Eylül 2017, Perşembe 09:24
Fenerbahçe'de derbi öncesinde Aykut Kocaman'ı sevindiren gelişme

Fenerbahçe, Süper Lig'e istediği gibi bir giriş yapamazken, teknik direktör Aykut Kocaman, Alanyaspor galibiyetine dev derbi öncesinde çok sevinmiş durumda.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig'de Alanyaspor karşısında alınan skordan sonra takım içerisinde oluşan olumlu havadan dolayı memnun. Derbi öncesinde böyle bir havaya ihtiyaçları olduğunu belirten Aykut Kocaman, yaşanan gelişmeden dolayı memnun.


Fenerbahçe'den Beşiktaş derbisi hazırlıkları


Fenerbahçe teknik direktör Aykut Kocaman önderliğinde Beşiktaş derbisinin hazırlıklarını sürdürüyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Alanyaspor karşısında alınan galibiyet Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ı dönüş dolunda keyiflendirmiş.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Aytemiz Alanyaspor galibiyetinin takımdaki havayı bir anda değiştirdiğini savundu. "Bu farklı skor ve oyun bizi her açıdan bir seviye daha yukarı çıkardı. En önemli eksiğimiz olan özgüven problemini aşma yolundayız. Bu olumlu tablo Beşiktaş derbisine de yansıyacaktır" ifadelerini kullandı.Süper Lig'e kötü bir giriş yapan Fenerbahçe'de alınan bu galibiyet Aykut Kocaman için adeta bir nefes oldu.
 

Aykut Kocaman Beşiktaş'a karşı kaç kez kazandı?


Aykut Kocaman ise kariyerinde Beşiktaş'a karşı nispeten daha başarılı. Bugüne kadar Beşiktaş karşısında 34 maça çıkan Kocaman, 13 kez kazandı, 13 kez kaybetti ve 8 maç da berabere bitti.


Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.