comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı

01 Temmuz 2019, Pazartesi 18:13
Fenerbahçe'de Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe'de uzun yıllardır görev yapan tercüman Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de son dakika ayrılığı! Sarı lacivertlilerde uzun yıllardır görev yapan tercüman Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı. 


Deniz Sarıtaç kimdir?


Fenerbahçe'de uzun yıllardır görev yapan tercüman Deniz Sarıtaç 7 dil biliyordu. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe, İtalyanca ve Almanca bilen Sarıtaç ile sarı lacivertlilerin yolları ayrıldı. 

Deniz Sarıtaç ile yolların ayrılma kararı önümüzdeki saatlerde kulüp tarafından resmi olarak açıklanacak
 

Fenerbahçe'nin yeni tercümanı Görkem Ekal kimdir?


Fenerbahçe'de A takımda tercümanlık görevine Görkem Ekal getirildi. Görkem Ekal daha önce Ersun Yanal'ın Trabzonspor'da çalıştığı dönemde tercümanlık görevi yapıyordu. Görkem Ekal daha önce yine Fenerbahçe'de de görev yaptı. 
 

Fenerbahçe transfer haberleri 1 Temmuz 2019 Pazartesi


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları dışında kulübün geleceği hakkında Ersun Yanal, "Fenerbahçe'nin hedeflerinde her zaman şampiyonluk var. Her girdiği yarışta Fenerbahçe kazanmakla mutlu olur. Bunun içinde Fenerbahçelilerin duruşu var. Takımlarının bir duruşu var. Biz de bunun bilinciyle bu sene çok yoğun bir çalışma içine girdik. Bu çalışmalar meyvesini verecek. Takımımızı tekrar dizayn etmenin ve hedeflediğimiz noktaya gelmenin çalışmaları içerisindeyiz." ifadelerini kullandı.  
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da! 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)