comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Comolli'den transfer açıklamaları! "Yazılanlar umrumda değil"

09 Ocak 2019, Çarşamba 00:41
Fenerbahçe'de Comolli'den transfer açıklamaları!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ara tansfer döneminde forvet takviyesi yapmayacaklarını açıklarken, hakkında yazılan olumsuz haberleri umursamadığını söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmalarını sürdürürken, sportif direktör Damien Comolli yoğun bir tempoya girdi. Fenerbahçe'nin Sadık Çiftpınar transferini bitirdikten sonra yurtdışına çıkan Damien Comolli, son durum hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


TRT Spor'da Damien Comolli ile sohbetini açıklayan gazeteci Ersin Düzen, Fenerbahçe'deki transfer gelişmelerini aktardı. Comolli'nin neredeyse her mevkiiden en az 7-8 oyuncuyu defterine not aldığını anlatan Düzen, 40'ın üzerinde isim hakkında çalışma yapıldığını ifade etti.

"FOTOĞRAFTA YOKTUM ÇÜNKÜ 2 TRANSFER GÖRÜŞMESİ YAPIYORDUM"
Sorulara yanıt veren Damien Comolli, "Görevimin başındayım. Transfer çalışmalarına devam ediyorum. Sadık Çiftpınar transferinde fotoğrafta yoktum çünkü o gün yurt dışında 2 görüşme yapıyordum. Bu durumu çarpıttılar. Ben Sadık'ın transferini bitirdikten sonra yurt dışına gittim." dedi.

"FORVET TRANSFERİ YOK"

Golcü almayacaklarını söyleyen Comolli, "Forvet transferi yapmayacağız. Başka mevkiilerle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Serdar Aziz ve Tolgay Arslan ile ilgileniyoruz ama detay veremem." itirafında bulundu. Ersin Düzen konu hakkında "Sol bek, kanat ve orta saha ile ilgili bazı girişimler devam ediyor." eklemesini yaptı.

"YAZILANLAR UMRUMDA DEĞİL"

Kendisi için yazılan olumsuz haberleri de yorumlayan Damien Comolli, "Basını takip ediyorum. Her gün gazeteleri okuyor ve tercüme ettiriyorum. Ancak yazılanlar umurumda değil. Ben görevimin başındayım." dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.