comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de başkanlık yarışı kızıştı

22 Eylül 2017, Cuma 12:13
Fenerbahçe'de başkanlık yarışı kızıştı

Fenerbahçe'de Mayıs 2018'de yapılacak başkanlık seçimlerinde yarışacak Aziz Yıldırım ile Ali Koç, seçim listelerini şekillendirmeye başladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ali Koç'un önceki gün başkanlık adaylığını yenilemesinin ardından kulislerde hareketlilik başladı. 2018 Mayıs ayında büyük bir çekişmeye girecek olan Aziz Yıldırım ve Ali Koç listelerini şekillendirmeye başladı.


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un başkanlık yarışı


2018 yılı Mayıs ayında yapılacak Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçiminde mevcut başkan Aziz Yıldırım ile Ali Koç yarışacak. Bugüne kadar girdiği 12 kongreden de zaferle ayrılan Yıldırım'ın, seçim listesinde eski yöneticileri Nihat Özdemir ve Abdullah Kiğılı'yı yanında görmek istediği öğrenildi.

Aziz Yıldırım ayrıca iş dünyasının ağır topları Hamdi Ulukaya, Murat Vargı, Latif Topbaş, Nezih Barut gibi isimleri de yönetimine katmaya hazırlanıyor. Aziz Yıldırım'ın ayrıca Ferit Şahenk ve Murat Ülker'i de ikna ettiği ileri sürüldü.
''AZİZ YILDIRIM VAR OLDUĞU SÜRCE KESİNLİKLE ARKASINDAYIM''

Camia tarafından sevilen bir isim olan Ali Koç'un ise Yıldırım'ın yönetiminde yer alan Ömer Temelli ve Ozan Balaban'la sözleştiği iddia edilirken, Balaban, "Aziz Yıldırım var olduğu sürece kendisiyle devam etmekten başka düşüncem yok" açıklamasını yapmıştı.

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın da Koç'un listesinde yer alması bekleniyor. Ali Koç'un diğer düşündüğü isimlerin ise Burhan Karaçam, Simla Türker Bayazıt, Gökhan Akça, Ömer Koray Uzun ve Murat Zorlu olduğunu iddia edildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.