comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç'a sürpriz destek

25 Eylül 2017, Pazartesi 14:42
Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç'a sürpriz destek

İzmir Fenerbahçeliler derneği, Mayıs 2018'de yapılacak seçimde Ali Koç'u destekleyeceklerini açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de 2018 Mayıs ayında düzenlenecek başkanlık seçimi kızışmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde başkanlık adaylığını açıklayan Ali Koç'a ilk destek geldi. İzmir Fenerbahçeliler derneği, Mayıs 2018'de yapılacak seçimde Ali Koç'u destekleyeceklerini açıkladı.


Ali Koç'ta İzmir Fenerbahçeliler derneğinden destek


Fenerbahçe'de 2018 Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçiminde mevcut başkan Aziz Yıldırım ve başkan adayı Ali Koç büyük çekişme yaşayacak. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle adaylığını açıklayan Ali Koç'a İzmir Fenerbahçeliler denerğinden destek geldi. İzmir Fenerbahçeliler derneği sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile Ali Koç'a bu sözlerle destek verdi;

''ALİ KOÇ'UN YANINDAYIZ''
''BİZİM AŞKIMIZ FENERBAHÇE diyerek yola çıkan Sayın Ali Koç'un yanındayız…

Yağmur, çamur, kar, fırtına demeden gece-gündüz sevdamızın, Fenerbahçemizin peşinde olan İzmir Fenerbahçeliler Derneği – Group İzmir olarak kulübümüze yıllardır hizmet eden başkanımız sayın Aziz Yıldırım'a teşekkür ederek 2018 yılı Mayıs ayında düzenlenecek olan olağan genel kongremizde başkanlığa aday olacak olan Sayın Ali Koç'u destekleyeceğimizi tüm kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla''

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.