comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'la konuşmasını Rıdvan Dilmen canlı yayında anlattı

08 Kasım 2017, Çarşamba 22:21
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'la konuşmasını Rıdvan Dilmen canlı yayında anlattı

Fenerbahçe'de Osmanlıspor maçından sonra yaşanan Aykut Kocaman krizi hakkında Rıdvan Dilmen çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de, Süper Lig 11. haftasında oynanan Osmanlıspor maçının ardından basın toplantısında "Kendi adıma gereğini yapacağım." diyen Aykut Kocaman sonrasında istifa kararından vazgeçerek takımla birlikte antrenmanlara katıldı. Fenerbahçe'deki gündemi TRT Spor'da anlatan Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım ile çıktıkları seyahatte aralarında geçen konuşmayı anlattı. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifadan neden vazgeçti?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'la ilgili yaşanan gelişmeleri TRT Spor'da yorumlayan Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım ile seyahate çıktıklarını ve aralarında geçen konuşmayı anlattı:

"AZİZ YILDIRIM İLE KONUŞTUM."
Aykut Kocaman konusuna gelince, bildiklerimi anlatayım. Aziz bey ile bir seyahate çıktık. Gitmemiz gereken bir yer vardı. Yolda sordum. Vallahi senin kadar biliyorum dedi. Maçtan sonra, diğer gün konuşmadım dedi. Bir tek Pazartesi akşamı Ali Yıldırım ile telefonla konuşuyordu. O arada 10 saniyelik bir konuşma. Tek konuşma bu. Açıkçası sağdan soldan gitmeyelim, benim algıladığım istifa etmeye karar verdim demektir o açıklama. Ben de o akşam birilerinin bir şey yapması gerektiğini söyledim. 6 haftalık periyot var. Aziz bey öyle düşünmüyor. Sezon sonuna kadar kontratı var. Yani öyle düşünüyor. 

"AZİZ YILDIRIM'IN BANA SÖYLEDİĞİ..."

Aziz Yıldırım bu 6 haftanın önemli olduğunu, puan farkının 4'e 5'e düşeceğini düşünürsek 3 oyuncuyla birlikte Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışında olacağını düşünüyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)