comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Vida transferi iddialarına sert tepki!

16 Aralık 2017, Cumartesi 14:32
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Vida transferi iddialarına sert tepki!

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, sarı lacivertli takımı Domagoj Vida için girişimlerde bulunduğu haberlerine sert tepki gösterdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım, resmi siteden flaş bir açıklama yayınladı. Yıldırım, Beşiktaş'n ilgilendiği Domagoj Vida'ya teklif götürdüklerine dair yapılan haberlere sert çıktı!


Aziz Yıldırım'ın Vida transferi açıklaması


İşte Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe resmi sitesinden yayınladığı açıklama...

"Dün akşam NTV Spor'da yayınlanan bir programda, kulübümüzün, Beşiktaş'ın ilgilendiği iddia edilen Domagoj Vida'nın transferi için sezon başında devreye girdiği ve oyuncu için 4,5 milyon euro gibi bir bonservis ücreti önerdiği iddia edilmiş, ne yazık ki bu iddia bazı internet sitelerinde yer bulmuştur.
Bahse konu oyuncuyla herhangi bir ilgimiz bulunmamakla birlikte, bu tür tabiri caizse aptalca iddiaların 2 camiayı karşı karşıya getirmek adına ortaya atıldığını düşünmekteyim. Söz konusu iddia tamamıyla yalandır.

Kamuoyunu yanlış yönlendiren bu tip yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim."
 

Aziz Yıldırım'ın tepki gösterdiği Domagoj Vida transferi iddiası


Beşiktaş'ın ön protokol yaptığı Domagoj Vida transferiyle ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Bir süre önce Fenerbahçe ile de ismi anılan Hırvat stoper için NTV Spor'da Serdar Ali Çelikler, sarı lacivertli yönetimin sezon başında Vida ve Dinamo Kiev ile görüştüğünü söyledi. 

"FENERBAHÇE SEZON BAŞINDA VİDA İLE GÖRÜŞTÜ"

NTV Spor Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Domagoj Vida transferiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçe sezon başında Vida için 4.5 milyon euro önerdi. Dinamo Kiev tamam dedi. Daha sonra Vida ile görüşme yapıldı. Vida'ya Beşiktaş'ın verdiği paranın aynısını veririz diyorlar. Vida ise Beşiktaş'la sözleşmemde tazminat yükümlülüğü cevabını verdi. Fenerbahçe ise tazminatın bir kısmını karşılarız dedi. Vida, Beşiktaş'a gidiyorum cevabını verdi ve bundan dolayı transfer gerçekleşmedi." 

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.