comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Valbuena'ya ''Senin üzerinden..''

12 Kasım 2017, Pazar 10:02
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Valbuena'ya ''Senin üzerinden..''

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fransız yıldız Mathieu Valbuena ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Kayserispor mücadelesinde son dakikalarda yenen golle sahasında puan kaybedilen ve karşılaşma içerisinde oyundan çıkarılan Fransız yıldız Mathieu Valbuena ile özel bir görüşme gerçekleştirdi ortaya çıktı.


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Mathieu Valbuena'ya güvence


Kayserispor mücadelesi sonrasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fransız yıldız Mathieu Valbuena ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre, O karşılaşmada teknik direktör Aykut Kocaman tarafından kenara alınması olay olan Fransız futbolcu, haftalardır 90 dakikayı tamamlayamadığı için mutsuzdu. Sarı-lacivertlilerin hücum yükünü çeken deneyimli futbolcunun küsmesinden çekinen başkan, olaya bizzat el koyarken Osmanlıspor mücadelesi öncesi Valbuena ile konuştu.

''BİZ SANA VE KARİYERİNE GÜVENİYORUZ''
Yapılan zirvede Aziz Yıldırım'ın "Sosyal medyada paylaştığın fotoğraftan sonra arkadaşlarının sana tavır koyduğu şeklindeki dedikodulara kafanı takma. Hele iyi olmadığın gerekçesiyle oyundan çıktığın yorumlarına hiç inanma. Biz yönetim olarak senden çok memnunuz. Aykut Hoca'nın da seni sevdiğini biliyorum.  Bu forma sana çok yakışıyor. Zaten söz konusu eleştiriler sana değil. Senin üzerinden Fenerbahçe'yi yıpratmaya çalışıyorlar. Sen en iyi yaptığın şeyi yap, çık topunu oyna. Biz sana ve kariyerine güveniyoruz'' sözleri fransız yıldızı rahatlattı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)