comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan transfer şartı

16 Kasım 2017, Perşembe 09:46
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan transfer şartı

Fenerbahçe yönetimi transfer çalışmaları için girişimlerini hızlandırırken, Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, puan farkının belli bir seviyeye çekilmesi halinde transfere onay vereceğini belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik heyeti ve Sportif Direktör Hasan Çetinkaya transfer çalışmalarını sürdürsede, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'a transfer şartı sundu. Aziz Yıldırım, öncelikli olarak puan farkının indirilmesini istiyor. 


Fenerbahçe devre arasında kaç tane transfer yapacak?


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, transfer için puan farkı şartını öne sürdü. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de yönetim devre arası için transfer çalışmalarına başladı. Ancak sarı-lacivertliler ilk olarak rakipleriyle aradaki puan farkını azaltmaya çalışacak. İlk yarıda makul bir seviyeye fark inerse transferler yapılacak. Fenerbahçe'nin sol bek, orta saha ve hücum hattına takviye yapmayı planladığı ifade edildi.


Fenerbahçe'den Emre Akbaba transferi planı


Sarı-lacivertli takımın gündeminde yer alan isimlerden biri Alanyaspor formasıyla büyük beğeni toplayan Emre Akbaba. Yönetim, başarılı orta saha oyuncusunun transferi için girişimlere başladı. 2019'dan sonra yabancı sınırlamasının gelme ihtimali de düşünüldüğünde bu transfer uzun vadede sarı-lacivertliler için büyük önem taşıyor.

Emre Akbaba'nın transfer olması durumunda orta sahanın yapısı tamamen değişecek. Mehmet Ekici'nin tam olarak toparlanmasıyla birlikte sarı-lacivertliler ikinci yarıya çok daha etkili bir orta saha ile başlayabilir.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)