comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan basına tepki

04 Eylül 2017, Pazartesi 17:20
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan basına tepki

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, transfer ile yaptığı açıklamaları çarpıtarak haber yapan basın kuruluşlarına tepki gösterdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün kulüpte gerçekleşen bayramlaşma töreni sırasında yaptığı açıklamaların çarpıtıldığını açıkladı. Resmi siteden kamuoyuna duyuru yayınlayan Aziz Yıldırım, sözkonusu haberi yapan basın kuruluşlarına tepki gösterdi.
 

Aziz Yıldırım'dan transfer açıklaması hakkında duyuru:


Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreninde, bazı mensuplarıyla yaptığım sohbet, törende bulunmayan basın mensupları tarafından kamuoyuna yanlış ve çarpıtılarak servis edilmiştir.

Beyanlarım içerisinde “Şartları anlatmak gerekir ama transfer kolay değil. Çok transfer yaparsın ama o zaman kulüp batar. Bir daha da kurtaramazsın” şeklinde, Türk Futbolu'nun geneliyle ilgili söylediğim ifadelerim “Transfer yaparsak batarız” şeklinde çarpıtılarak, bu esnada orada bulunmayan muhabirler tarafından kamuoyuna yanlış servis edilmiştir.
Söz konusu ifadeler, sadece kulübümüzle ilgili değil, Türk Futbolu'nun geneliyle ilgilidir. Ayrıca yine konuşmamda da belirttiğim gibi, futbol takımımız bu sezona 8 yeni isimle başlamıştır. Dolayısıyla, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün böyle bir sıkıntısı yoktur; çarpıtılan açıklamalarım bazı mecralarda yanlış ve manipülatif bir biçimde yer almıştır.

Konuyla ilgili orada olmayan muhabirler tarafından yapılan manipülatif haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarım.

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı


Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.