comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Aykut Kocaman'a destek

14 Eylül 2017, Perşembe 18:01
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Aykut Kocaman'a destek

Fenerbahçe'nin yayınladığı yazıda "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" cümlesinin Aziz Yıldırım'a ait olduğu ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçların ardından koltuğunun sallandığı iddia edilen Aykut Kocaman'a Aziz Yıldırım'dan tam destek geldi.
 

Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman açıklamasının perde arkası


İddiaların ardından resmi siteden Aykut Kocaman için destek mesajı yayınlayan Fenerbahçe'nin bildirisindeki ifadeler dikkat çekti. Yazıda yer alan "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" cümlesinin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ait olduğu ortaya çıktı. Aziz Yıldırım desteğin ne kadar güçlü olduğunu göstermek için yazıyı kaleme alan yetkililere sözkonusu cümlenin de kullanılması talimatını verdi.

YÖNETİM TAM KADRO ALANYA'YA GİDİYOR
Üst üste alınan olumsuz sonuçların ardından kritik düzeye gelen Alanyaspor deplasmanı öncesi sarı lacivertli yönetimden bir flaş karar daha geldi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu, tam kadro olarak Alanya'da protokol tribününde takımı destekleyecek.
 

Fenerbahçe'nin Cehennem Donana Dek Aykut Kocaman açıklaması:


"Bugünkü Habertürk Gazetesi'nde "Kocaman Viraj" başlığıyla yayınlanan, sonrasında da bir çok internet sitesi tarafından da ciddiye alınarak kullanılan haber yalandır. 
 
Alanya ve Beşiktaş maçlarının kader maçları olarak nitelendirildiği ve hocamız Sayın Aykut Kocaman'ın geleceğinin masaya yatırılacağı iddia edilen haber, en hafif tabirle terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır. 
 
Bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini, uygun tabirle "Cehennem donana dek Aykut Kocaman" düşüncesiyle yolumuza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız. "

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.