comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve yönetime Rıdvan Dilmen patladı: 'İhanet..'

04 Kasım 2017, Cumartesi 22:42
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve yönetime Rıdvan Dilmen patladı: 'İhanet..'

Fenerbahçe'nin, Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Rıdvan Dilmen Aziz Yıldırım, yönetim ve Aykut Kocaman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından NTV Spor'da konuşan Rıdvan Dilmen yönetimi topa tuttu. Takımın durumuyla birlikte yönetimi eleştiren Dilmen, Aykut Kocaman hakkında da konuştu ve gündem yaratacak ifadeler kullandı. 


Fenerbahçe Rıdvan Dilmen - Aziz Yıldırım sözleri


Fenerbahçe'nin, Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Rıdvan Dilmen canlı yayın NTV Spor'da yönetim, Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"HANİ CEHENNEM DONANA KADARDI?"
Aykut Kocaman yarın çıkıp istifa etse, kulüp kabul etse ne olacak? Hani cehennem donana kadardı. Fenerbahçe taraftarı Türkiye'nin en vefalı taraftarıdır ama artık bu takımın maçına gitmez. Herkes sınıfta kalmıştır. Şapkalarını önüne koyacaklar, bu işi bitirecekler. Olmadı maalesef. 2011'de bir yere kadar. Artık kredisi biter Kocaman'ın. Dursun beyi ve Tudor'u tebrik ediyorum. Çatır çatır aldılar adamları. 

"İHANET EDİYORSUNUZ"
Aykut Kocaman prensiplerinden vazgeçebilecek bir hoca değil. Ligin en vasat deplasman takımlarından biri Fenerbahçe. Aziz Yıldırım'dan, İstanbul'da kalan yedeklere kadar herkes hatalıdır. Gelecek çekirdek yiyecek. Gönderin gitsin, nereye Çin'e mi gidecek? Fenerbahçe'ye ihanet ediyorsunuz"

"VAN PERSİE KİM!"

Van Persie kim! Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olsa ne olur? Burada oynamıyor. İnanılır gibi değil. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)