comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım seçimde aday olacak mı?

11 Ekim 2017, Çarşamba 21:42
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım seçimde aday olacak mı?

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım Mayıs 2018'deki seçimler için adaylık konusunda henüz açıklama yapmamasına rağmen şimdiden kolları sıvadı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Mayıs 2018'de gerçekleşecek olan seçimde Ali Koç'un geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe Derneği'nde seçim çalışmaları nedeniyle başkanlık görevinden ayrılacağını açıklamasının ardından Aziz Yıldırım'ın da kollarını sıvadığı iddia edilmişti. Ancak bu gelişmenin üzerine Aziz Yıldırım'dan henüz resmi bir açıklama gelmedi. 


Fenerbahçe Mayıs 2018 seçimi başkan adayları


DHA'nın haberine göre; Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında Akhisar karşısında aldığı mağlubiyetin ardından kulüpte Aziz Yıldırım tarafından sıkı yönetim ilan edildi. Aziz Yıldırım'ın özellikle bu hafta başından itibaren yöneticileri, futbolcuları ve teknik kadroyu uyardığı belirtilirken, Mayıs 2018'deki seçim için şimdiden çalışmalara başladığı kaydedilmişti.

AÇIKLAMA GELMEDİ AMA! (ÖZEL)
Aziz Yıldırım'dan bu haberle ilgili henüz resmi açıklama gelmemesi üzerine FutbolArena yaptığı araştırmada Aziz Yıldırım'ın kesin olarak aday olacağını ve hatta seçim çalışmaları için şimdiden listesini belirlemeye başladığı bilgisine ulaştı. 
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım göreve devam etmeli mi?


Bir dönem Fenerbahçe'yi çalıştıran teknik direktör Christoph Daum, sarı lacivertli takımın içinde bulunduğu durumu anlattı. Alman teknik adam, "Her zaman en iyi futbolcular Fenerbahçe'dedir. Ancak en iyi futbolculara sahip olmak değil, en iyi takıma sahip olmak önemli. Takımda herkes herkesle birlik olmalı. Daha önce aziz Yıldrıım'ın yaptıklarına bakarsınız gerçekten üst düzeydi. Ancak birlik olamamışlardı. Şu anda da aynısı yaşanıyor. İyi oyuncular var ama birliktelik oluşturmuş gerçek bir takım olamadılar. Bu anlarda saha içi vesaha dışında bir lider lazım. Bu lider her zaman başkan Aziz Yıldırım olamaz. Takım tarafından kabul görmüş, güçlü bir tekink direktör gerekiyor veya sahada 1-2 lider futbolcu. Alex ve Ümit Özat gibi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.