comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, NTV Spor canlı yayında - İZLE

07 Ağustos 2017, Pazartesi 12:13
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, NTV Spor canlı yayında - İZLE

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, NTV ve NTV Spor'un ortaklaşa düzenleyeceği canlı yayına katılacak. NTV Spor canlı izle.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Rıdvan Dilmen'in de konuk olarak katılacağı programda önemli açıklamalarda bulunacak. NTV ve NTV Spor'dan canlı yayınlanacak programda başkan Aziz Yıldırım'ın gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalar yapması bekleniyor. 
 

Aziz Yıldırım'ın katılacağı Yüzde 100 Futbol NTV Spor'da saat kaçta?


Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın sunduğu Yüzde 100 Futbol'da merak edilen soruları yanıtlayacak olan Aziz Yıldırım, sarı lacivertli taraftarlara da müjde verecek. Başkan Aziz Yıldırım daha önce açıkladığı "4 transferi bitireceğiz" şeklindeki ifadesiyle ilgili geniş bilgilendirme yapması hatta futbolcu isimlerini açıklaması bekleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Fenerbahçe transfer yapacak mı?


Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım, Antalya'da 1 milyon üye etkinliği çerçevesinde gerçekleşen gecede yaptığı konuşmada transfer konusunda müjdeyi verdi. Yıldırım, "Transfer daha bitmedi. Transfer bu hafta içerisinde tahmin ediyorum ki, 4 yıldız daha alacağız." ifadelerini kullandı. 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 4 oyuncu daha alacağız açıklamasının ardından salonda büyük bir alkış koptu. Bu hafta içerisinde 4 oyuncu daha alacağız müjdesini veren Aziz Yıldırım'ın ilk hamlesinin ise forvet olacağı tahmin ediliyor. 
 

NTV Spor Aziz Yıldırım programı canlı izle


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın katılacağı program 8 Ağustos Salı günü NTV Spor'dan saat 20:00'den itibaren canlı olarak yayınlanacak. NTV Spor canlı izle seçeneği FutbolArena'da bu sayfada.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.