comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım motivasyon toplantısı! Neler dedi?

22 Kasım 2017, Çarşamba 15:51
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım motivasyon toplantısı! Neler dedi?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'In Sivasspor maçı öncesi teknik heyet ve oyuncularla yaptığı toplantıda neler konuştuğu ortaya çıktı

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de sıkıntılı bir süreç sonrasında Sivasspor maçında gelen galibiyetle morallendi. Sarı-Lacivertli takımda başkan Aziz Yıldırım'ın Sivasspor maçı öncesi toplantıda neler söylediği ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın oyuncularla yaptığı toplantı


Milli takım arası öncesi Osmanlıspor maçında berabere kalan Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa sinyali vermiş ancak sonrasında yaşanan süreçte yönetim başarılı teknik adamla yola devam etme kararı almıştı. Milli takım arasında takım yeniden kenetlenirken başkan Aziz Yıldırım Sivasspor maçı öncesi oyuncu ve teknik heyetle önemli bir otplantı gerçekleştirdi.

"NEDEN FENERBAHÇE'DE OLDUĞUNUZU ANLAYIN"
Takımla bir araya gelen Aziz Yıldırım'ın o toplantıda neler dediği ortaya çıktı. Özellikle takımdaki yabancı oyuncuları hedef alan Yıldırım, "Biz sizi bu takıma kaliteli oyuncular olduğu için aldık. Neden Fenerbahçe'de olduğunuzu anlamlısınız. Bu kalitenizi gösteremiyorsunuz. Bunu göstermelisiniz" diyere hem temenni hem de eleştirilerde bulundu.

DOPİNG ETKİSİ YARATTI

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu sözlerinin ardından oyuncular Sivasspor maçında sezonun en etkili futbolunu oynayarak galibiyete ulaştı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)