comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım istifa mı ediyor? Eski yöneticiden şok iddia!

25 Ağustos 2017, Cuma 17:46
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım istifa mı ediyor? Eski yöneticiden şok iddia!

Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar karşısında yaşadığı hezimetin ardından yönetimin istifa edeceği iddia edildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi istifa ediyor mu? Sosyal medyaya bomba gibi düşen açıklama! Sarı Lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü'nün twitter'dan yaptığı paylaşım sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Aziz Yıldırım istifa ediyor mu? soruları bu paylaşımın ardından Fenerbahçe'nin gündemine oturdu. 


Fenerbahçe yönetimi istifa mı ediyor?


Fenerbahçe'de, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmesinin ardından taraftarların yönetime olan tepkisi çığ gibi büyüdü. Ligde oynanan 2 maçta alınan 2 beraberliğin ardından Ağustos ayında da UEFA Avrupa Ligi'ne veda edilmesi sarı lacivertli taraftarların sabrını taşırdı. 

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe kulübünün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü, sosyal medyadan çarpıcı bir iddiada bulundu. Hulusi Belgü yaptığı açıklamada, "Aldığım duyum beni şaşırttı yarın yeni yönetimin önünü açmak için istifa seçeneğini değerlendirecekmiş yönetim kurulu, doğru olabilir mi? ifadelerini kullandı. 
VARDAR MAÇINDA YÖNETİM İSTİFA TEZAHÜRATLARI

Vardar yenilgisiyle çileden çıkan Fenerbahçe taraftarları son anlarda "Yönetim istifa" tezahüratlarında bulundu. Ozan Tufan ve Van Persie ıslıklanırken, taraftarlar Vardar'ın her pasında "Oley" çekti. Fenerbahçe'nin Vardar faciasının ardından "Yönetim istifa" ve "Aykut Kocaman" Twitter'da TT listesinin üst sırasında yer aldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.