comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım harekete geçti

31 Mart 2018, Cumartesi 12:56

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Haziran ayında yapılacak seçim öncesinde bir dizi kararlar aldı.

FutbolArena - Dün gerçekleştirilen basın toplantısı ile Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede yeniden aday olduğunu açıklayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Haziran ayına kadar yoğun bir tempo içerisine girecek.


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın seçim hamleleri neler?


Haziran ayında gerçekleştirilecek seçimli kongrede Koç Holgin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç ile yarışacak olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olağanüstü hal ilan etti. Samandıra'da futbol takımı ile daha fazla yakında ilgilenme kararı alan Aziz Yıldırım gerektiğinde soyunma odasına dahi inme kararı aldı. İdmanları da yakından takip edecek olan Aziz Yıldırım futbolcular ve teknik ekibin daha fazla kaynaşması amacı ile sık sık yemek organizasyonları düzenleyecek.


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı mı?


Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda yapacağı basın toplantısı öncesi kongre üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Sarı lacivertli camianın önde gelen isimleri basın toplantısı öncesi kahvaltı yaparak bir araya geldi. Kahvaltıda Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de yer aldı. Kahvaltı sonrasında Aziz Yıldırım 13. kez başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.