comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, Divan Kurulu'na katılmadı

26 Ekim 2019, Cumartesi 16:14
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, Divan Kurulu'na katılmadı

Fenerbahçe'de Divan Kurulu toplantısı yapılırken eski kulüp başkanı Aziz Yıldırım toplantıya katılmadı.

FutbolArena - Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kulüp üyeliğinin 25. yılı nedeniyle Yüksek Divan Kurulu üyeliği rozeti takdim edildi. Erdoğan'ın da katıldığı toplantıya Ali Koç, eski kulüp başkanlarından Aziz Yıldırım, Ali Şen ve Tahsin Kaya'yı da davet etti. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Divan'ına neden katılmadı?


Fenerbahçe'de 26 Ekim 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Divan Kurulu toplantısı öncesinde Başkan Ali Koç'tan, kulübün eski başkanlarına davet geldi. Seçim süresi boyunca Ali Koç ile Aziz Yıldırım gergin bir süreç yaşamasına rağmen, aradan geçen zamanın ardından Ali Koç, telefon açarak Aziz Yıldırım'ı Divan Kurulu toplantısına davet etti. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısı öncesinde Aziz Yıldırım dışında kulübün eski başkanlarından Ali Şen ve Tahsin Kaya'yı da davet etti. 
AZİZ YILDIRIM TOPLANTIYA KATILMADI

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım toplantıya katılmadı. Tahsin Kaya ve Ali Şen'in yer aldığı divan kurulu toplantısına Aziz Yıldırım'ın neden katılmadığı ise belirtilmedi. Öte yandan toplantıda TFF Başkanı Nihat Ödemir ile birlikte yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)