comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın yüzünü güldüren gelişme

11 Ekim 2017, Çarşamba 16:29
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın yüzünü güldüren gelişme

Fenerbahçe futbol takımı Aykut Kocaman yönetiminde Yeni Malatyaspor mücadelesinin hazırlıklarını sürdürürken, milli takımda bulunan oyunculardan sevindirici bir haber geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig'in ilk 7 haftası itibari ile istediği puan tablosunun gerisinde olmasına karşılık milli takım arasından sonra oynayacakları Yeni Malatyaspor maçı ile birlikte seri galibiyetler almayı hedefliyor. Aykut Kocaman, Yeni Malatyaspor karşısında tam kadro çıkmak adına milli takımlara gönderdikleri oyunculardan sevindirici haber geldi.


Fenerbahçe'de Yeni Malatyaspor mücadelesi öncesinde sevindiren gelişme


Fenerbahçe'de Milli Takımlara giden futbolcuların sakatlık yaşamadan takıma dönmesi teknik heyeti sevindirdi. Süper Lig'de lider Galatasaray'ın 8 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Yeni Malatyaspor mücadelesi ile birlikte galibiyet serisi başlatmanın hedefinde.

GALİBİYET SERİSİ HEDEFLENİYOR
Süper Lig'e verilen milli arada rakiplerini analiz eden ve Samandra Tesisleri'nde kalan oyuncuları ile Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a bir sevindirici haberde milli takıma giden oyuncularından geldi. 

YENİ MALATYASPOR MAÇININ HAZIRLIĞI TAM KADRO SÜRECEK

Fenerbahçe'de milli takımlara giden Isla, Neustadter, Martin Skrtel, Ozan Tufan, Mehmet Topuz, Vincent Janssen ve Nabil Dirar'ın herhangi bir sakatlık yaşamadan dönmesi teknik heyete Yeni Malatyaspor mücadelesi öncesinde doping etkisi yarattı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!