comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Roman Neustadter kararı

30 Temmuz 2017, Pazar 15:15
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Roman Neustadter kararı

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Aykut Kocaman'dan stoper transferi için önemli bir karar geldi. Deneyimli çalıştırıcı Romna Nuestadter ile ilgili önemli bir karar aldı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Sturm Graz ile oynanılacak rövanş maçı öncesinde Roman Neustadter'in durumuyla ilgili Aykut Kocaman'dan önemli bir karar geldi. Fenerbahçe Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena!

Sarı-Lacivertli ekibin Rus savunmacısı Roman Neustadter, Simon Kjaer'in Sevilla'ya transfer olması sonrası kıymete bindi. Yönetim her ne kadar stoper transfer konusunda çalışmalarını sürdürse de Aykut Kocaman, Rus savunmacıya gelecek sezon kritik bir pozisyonda görev veerecek
 

Fenerbahçe'de Roman Neustadter takımda kalacak mı?


Aykut Kocaman, Martin Skrtel'in yanında öncelikli olarak Nesutadter'i oynatmayı düşünüyor. Teknik heyetin raporunda Roman Neustadter'in oyun kurma özelliğinin Simon Kjaer'den daha iyi olduğu ve bu sebeple Fenerbahçe'nin hocası Aykut Kocaman'ın gözüne girdiği ifade edildi.
Böylelikle gelecek sezon Fenerbahçe'nin stoper ikilisinin Roman Neustadter - Martin Skrtel olacağı belli oldu.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)