comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Jean Mota transferi isteği

14 Aralık 2017, Perşembe 09:08
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Jean Mota transferi isteği

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, orta saha mevkine Brezilyalı yıldız oyuncu Jean Mota transferini yönetimden istedi.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına start vermiş durumda. Aykut Kocaman, Fenerbahçe yönetiminden Brezilyalı yıldız oyuncu Jean Mota transferini istedi.


Fenerbahçe'de Jean Mota transferi gelişmeleri


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, orta saha mevkine Brezilyalı yıldız oyuncu Jean Mota transferini yönetimden istedi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Ocak ayında bir sol bekin yanı sıra orta sahaya da sol ayaklı bir oyuncu almayı planlayan Fenerbahçe'de, Jean Mota'nın isminin öne çıktığı belirtiliyor.

Aykut Kocaman'ın 24 yaşındaki sambacıyı istemesinin nedeni olarak ise yaptığı isabetli ve etkili ortalar gösterildi.


Aykut Kocaman'ın gözdesi Jean Mota nasıl bir futbolcu?


Brezilya Ligi'nde Santos forması ile geçen sezon en fazla isabetli orta yapan oyuncu olan Mota, ayrıca maç başına 4.1 ikili mücadele kazanma ve 1.4 kilit pas istatistikleri ile de dikkat çekti. Sol bek için gündeme gelen Ze Carlos içinse beklemeye geçildi. Maaşı ödenmediği için Santos'la davalık olan 23 yaşındaki oyuncu, sözleşmesini feshedebilirse harekete geçilecek.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.