comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın iddiası: "2010-2011 sezonu..."

19 Eylül 2017, Salı 10:25
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın iddiası:

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Alanyaspor galibiyeti sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Aytemiz Alanyaspor karşısında aldıkları galibiyetle ilgili konuştu. Takımın genel durumundan bahseden deneyimli teknik adam, şu anda %50 kapasite ile oynadıklarını belirtti.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Sabah Gazetesi'ne yaptığı açıklamalar


"Yüzde 100 olduğu zaman herkes harika bir Fenerbahçe görecek. 3 puandan fazlası oldu. Bu galibiyetle birlikte nefes aldık. Ben de kendime geldim" dedi. Sezonun başlangıcı ve skorer görüntüsü nedeniyle şampiyon olunan 2010-11 sezonundaki takıma benzetilen kadroyla ilgili ise Kocaman, "Bu takım çok kapasiteli. Kişilik olarak gerçeğin dışında bir şeyi insanlara satmayı doğru bulmam. Hayal satan biri değilim. 2010-2011 sezonundaki takıma benzetiliyor, benziyor mu bilmiyorum. Ama şunu biliyorum, birçok şeyi başarmaya kapasitesi olan bir takımımız var.

Şu an yüzde 100 uyumlu değiliz. Bu süreci iyi skorlarla atlatmamız gerekiyor. Bu maçın bir patlama maçı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bu maç sadece biraz daha uyumun oturduğu, ilerleyen haftalar için oldukça umut veren bir karşılaşmaydı. Önümüzdeki haftalarda kesinlikle daha etkili ve iyi bir görüntümüz olacak. Buna herkes emin olabilir."
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.