comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ı düşündüren sorun

11 Temmuz 2017, Salı 10:13
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ı düşündüren sorun

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, yeni sezon öncesi futbolcuların özgüvenlerini yerine getirmek için çalışıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon kamp çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertli takımda teknik direktör Aykut Kocaman'ın şu ana kadar yapılan antrenmanlarda en fazla futbolcuların özgüven eksikliği konusunda sorun yaşadığı bildirildi. Deneyimli çalıştırıcının bu problemi ortadan kaldırma adına sürekli toplantılar yaptığı öğrenildi.
 

Fenerbahçe Haberleri (11 Temmuz 2017 Salı)


Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezon şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe'de kamp çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertli takımda teknik direktör Aykut Kocaman'ın şu ana kadar yapılan çalışmalarda futbolcuların özgüven eksikliği üzerinde durduğu belirtildi. Geçtiğimiz sezonlarda taraftar baskısı nedeniyle futbolcuların sürekli geriye doğru oynamaları ve hata yapmaktan korkmaları Aykut Kocaman'ı düşündürüyor. Kocaman'ın oyuncularıyla sürekli görüşmeler yaparak ileriye doğru oynamaları ve hata yapmaktan çekinmemeleri konusunda uyarılarda bulunduğu ifade edildi.

Sarı lacivertlilerle ilgili haberleri Fenerbahçe Haberleri sekmemziden takip edebililirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.