comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'fan flaş sözler ''Futbolcular sabote etti''

06 Kasım 2017, Pazartesi 15:36
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'fan flaş sözler ''Futbolcular sabote etti''

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor mücadelesi sonrasında takım ile birlikte İstanbul'a dönemiş akrabalarının yanına gitmişti.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman depremi yaşanıyor. Deneyimli teknik direktör Osmanlıspor mücadelesi sonrasında 'Gerekeni yapacağım' diyerek istifa edeceğinin sinyallerini vermişti. Aykut Kocaman, yakın çevresine istifasının gerekçelerini anlatarak dert yandı.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan flaş istifa sözleri


Osmanlıspor maçı sonrası istifa sinyali veren Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın bu kararının arkasında, takım içindeki bazı oyuncular tarafından sabote edildiğine inanmasının yattığı ortaya çıktı. Deneyimli teknik adamın, yakın çevresine, “Güvendiğim isimler yarı yolda bıraktı” diyerek dert yandığı öğrenildi.

Yeni Şafak Gazetesi'nde yer alan habere göre, Aykut Kocaman, Osmanlıspor mücadelesi sonrasında takım ile birlikte İstanbul'a dönmeyerek akrabalarının yanına gitti. Burada yakın çevresine dert yakınan Aykut Kocaman, kadroya giremeyen ve yedek kalan oyuncuların takım içerisinde huzursuzluk oluşturduğu kendisine karşı tavır aldıklarını belirtti.

''KİMSE ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKMADI, BENİ YALNIZ BIRAKTILAR''

Bu durumun, takım içerisinde gruplaşmalara neden olduğu ve idman dışında oyuncuların birbirleriyle vakit geçirmediği kaydedildi. Takımın tecrübeli isimlerinden gerekli desteği göremeyen Aykut Kocaman'ın, "Kimse elini taşın altına sokmadı. Güvendiğim isimler beni yarı yolda bıraktı” diyerek çevresine dert yandığı belirtildi.

VALBUENA OLAYI YIPRTTI

Deneyimli teknik adamı en çok yıpratan konulardan biri de Valbuena olayı oldu. Fransız yıldızı, taktik disipline uymadığı için oyundan çıkartan Kocaman, tecrübeli orta saha oyuncusuyla bu konuda ters düştü. Kocaman, Valbuena'yı taktik disipline uyması konusunda uyardı, ancak Fransız orta saha oyuncusu saha içerisinde yine bildiğini okudu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)