comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel'e sözleşme talebi

13 Ekim 2017, Cuma 09:19
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel'e sözleşme talebi

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yönetimden Volkan Demirel'in sözleşmesinin uzatılmasını istedi.

FutbolArena - Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, bu sezon yediği hatalı goller nedeni ile sarı lacivertli taraftarlar tarafından sıkça eleştiriye maruz kalırken, sarı lacivertli takımın teknik direktörü Aykut Kocaman, yönetimden Volkan Demirel için yeni sözleşme talep etti. 


Fenerbahçe, Volkan Demirel ile sözleşme imzalayacak mı?


Fenerbahçe forması altında uzun yıllardır mücadele eden Volkan Demirel'in yeni sözleşme sıkıntısı yaşadığı iddia edildi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de sezona çok kötü başlayan ve formasını Carlos Kameni'ye kaptıran Volkan Demirel'le teknik direktör Aykut Kocaman bir görüşme yaptı.

AYKUT KOCAMAN YÖNETİMDEN YENİ SÖZLEŞME TALEP ETTİ
Kendisine, Türkiye'nin en iyi kalecisi olduğunu söyledi, yaşananları bir kenara bırakarak çalışmaya devam etmesini istedi. Kocaman, Volkan'a söylemedi ama yöneticilerle yaptığı görüşmede kaptan için yeni sözleşme talep etti.

''KENDİSİNDEN VAZGEÇİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR''

Sarı-lacivertli hocanın yöneticilerle yaptığı görüşmede Volkan için, "Kendisinden vazgeçildiğini düşündüğü için özgüveni düşük. Emre Belözoğlu'nun başına gelenin kendisinin de başına geleceğine inanıyor. Kendisine yeni bir sözleşme verirsek, bambaşka Volkan olarak dönecektir" ifadelerini kullandığı bildirildi. Yönetimin Kocaman'a verdiği yanıt ise, "Bu konuyu gündeme alacağız" şeklinde oldu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.