comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel ve Mehmet Topal'a: ''Bir daha uyarmam!''

22 Eylül 2017, Cuma 11:24
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel ve Mehmet Topal'a: ''Bir daha uyarmam!''

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman takım kaptanları Mehmet Topal ve Volkan Demirel'e sert uyarıda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş ile oynayacakları dev derbi öncesinde performanslarında büyük düşüş gözlenen Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ı sert bir şekilde uyardı. Aykut Kocaman, iki oyuncuya disiplinden asla taviz vermeyeceğini belirtti.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel ve Mehmet Topal'a uyarı


Fenerbahçe takımı Aykut Kocaman önderliğinde Beşiktaş ile oynayacakları dev derbinin hazırlıklarını sürdürdü. Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yedek kalınca tavır yapan kaptanlar Volkan Demirel ile Mehmet Topal'ı kesin bir dille ikaz etti. 

''BİR DAHA UYARMAM!''
Takım kaptanlarının bütün oyunculardan daha fazla sorumluluk altında olduğunu vurgulayan Aykut Kocaman, Volkan'a "Sen 3 Temmuz sürecinin sembol isimlerinden birisin. Takımın ayakta kalmasında önemli bir rol üslenmiştin. Aynı özveriyi görmek istiyorum" derken, Mehmet Topal'a da "Oynamasan dahi arkadaşlarına destek olmak zorundasın" hatırlatmasında bulundu.

"Hiç kimse Fenerbahçe'nin üzerinde olamaz" vurgusunda bulunan Kocaman, "Burada isimlerin önemi yok. Kim hazırsa, kim iyiyse formayı o giyer. Hiç kimseye özel bir muamele yapılmaz" diye konuşurken, "Disiplinden taviz vermem. Bu konuşmayı da bir daha yapmam" ifadelerini kullandı.

​​​Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.