comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan özel açıklamalar! "Forvet transferine ihtiyacımız var ama..."

14 Temmuz 2017, Cuma 13:24
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan özel açıklamalar!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımın kamp yaptığı İsviçre'nin Lozan kentinde transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yeni sezon öncesinde yayıncı kuruluş Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. Transfer sürecine de değinen Aykut Kocaman taraftara önemli mesajlar verdi.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, topuk yaylasında sarı lacivertli takımın yeni sezon öncesinde durumunu değerlendirdi.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan yeni sezon öncesinde açıklamalar


"ZORLUKLARI BİLEREK GELDİM"
Zorlukları bilerek geldim. Becerebilirsek ne ala, yapamazsak özür dileriz. Yapacak bir şey yok. Geçen sene daha çok birebir oynayan bir takımdı Fenerbahçe. Bu sene daha fazla kombine oyunu oynamaya çalışacağız.

"GEÇİŞ DÖNEMİ SIKINTILI OLACAK"

Ön tarafta daha çok oynayan bir takım olmalıyız. Hem Fenerbahçe'nin hem de benim anlayışım bu yönde. Ancak bu zaman alacak. Geçiş döneminde sıkıntılar yaşayacağız ama Fenerbahçe bunları yaparken kazanmak zorunda.

Şu anda takımdaki en büyük sorun özgüven. Futbolcuların kendilerine güvenlerini yeniden kazandırmamız gerekiyor. Oyuncu satmadan, transfer yapamıyoruz. Cebinizden para çıkarıp verseniz bile yapamıyoruz. Taraftarlar bunu bilmeli.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan transfer açıklaması


"İLK HEDEFİMİZ FORVET AMA..."

Oyuncu satmadan yeni futbolcu alamıyoruz. Taraftarlarımızın bunu bilmesinde fayda var. Bonservisi elinde olan futbolcular yüksek imza parası istiyorlar. Bunu bilinmesi gerekiyor. Bonservisine para ödemek de zor. Transfer yapabilmek için bonservisi elinde olan oyuncuları almalıyız. Ya da oyuncu satmak zorundayız. Transferde ilk hedefimiz forvet. Fakat bu kolay değil.

Fenerbahçe ile ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.