comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Mehmet Ekici - Ozan Tufan ikilemi

12 Ekim 2017, Perşembe 09:28
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Mehmet Ekici - Ozan Tufan ikilemi

Fenerbahçe'de Yeni Malatyaspor maçı hazırlıkları devam ederken Ozan Tufan ile Mehmet Ekici arasında Aykut Kocaman'ın hangi tercihi yapacağı merak konusu... 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Yeni Malatyaspor maçı hazırlıkları devam ederken teknik direktör Aykut Kocaman, Mehmet Ekici ve Ozan Tufan arasında bir tercih yapacak.

Alper Potuk'un cezası dışında eksiksiz çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de deneyimli çalıştırıcı iki futbolcuyla da özel görüşmeler gerçekleştirdi.
Fanatik'in haberine göre, Yeni Malatyaspor mücadelesi öncesinde; Ozan'ın milli takımda görev yapıp yorgun dönmesi nedeniyle Ekici'nin formaya daha yakın olduğu öğrenildi.
 

Serkan Reçber'den Ozan Tufan değerlendirmesi


"Milli Takım'daki Ozan Tufan'ın neden Fenerbahçe'de aynı şekilde oynayamadığı soruluyor. Aslında bu kolay bir soru. Bursa'da bu performansı yaparken yanında bana göre Türkiye'nin en iyi 8 numarası Belluschi vardı. Önünde de o dönem için Josue vardı. Defansif orta saha olarak yanınızda böyle 2 kreatif orta saha ile oynuyorsanız; topu kazandınız, kazandıktan sonra yanınızdaki Josue ve Belluschi'ye verdikten sonra çok kaliteli gözükürsünüz. Çünkü; hücumda bir şey yapmanıza gerek yok.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)