comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Jeremain Lens açıklaması ''Kandırılmadıysam''

05 Ağustos 2017, Cumartesi 09:42
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Jeremain Lens açıklaması ''Kandırılmadıysam''

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Jeremain Lens'i istemediği yönüneki iddialar hakkında açık konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Hollandalı yıldız Jeremain Lens'in transferine karşı olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Jeremain Lens'in Beşiktaş ile anlaşmasından sonra sarı lacivertli taraftarlar oklarını Aykut Kocaman'a çevirdi.


Aykut Kocaman Jeremain Lens'i istemedi mi?


Beşiktaş Hollandalı yıldız Jeremain Lens'in transferini tamamlayıp ezeli rakibi Fenerbahçe'ye transfer çalımı attı. Daha önce Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in kadrosuna katan Beşiktaş bu sefer eski bir Fenerbahçeli Jeremain Lens'i transfer etti.

''EĞER KANDIRILMIYORSAM TEKLİF ETTİK!''
Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş'la anlaşan Jeremain Lens'i kendisinin istemediği iddialarına tepki gösteren Kocaman, "Benim istemediğim gibi bir şey olsa Lens'e geçen sezonki ücretinden çok daha fazla ücret niye teklif edilir ki? Fenerbahçe, Lens'e geçen seneki ücretinden daha fazlasını teklif etti. Eğer kandırılmıyorsam böyle. Bana rağmen Lens'e teklif yapma durumu olmazdı. Buradaki tehlike farklı. Konu başka bir duruma götürülmeye çalışılıyor" dedi.Deneyimli teknik adam, sarı-lacivertli futbolcuların oyun planına uyum gösterme konusunda büyük bir çaba harcadıklarını ifade etti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Fikret Orman, Lens transferiyle ilgili ne dedi?


Fikret Orman, "Lens istediğimiz bir oyuncu, o da Beşiktaş'ı istiyor. Yarın belki Türkiye'ye gelecek. Jeremain Lens en geç pazartesi ya da salı takıma katılabilir. Son rötüşler kaldı. Kendisi Beşiktal'a gelmek çok istedi ve de indirime gitti." diye konuştu.Mircea Lucescu'nun milli takım için çok doğru bir seçim olduğunu belirten Fikret Orman ayrıca gelecek sezonun şampiyonluk ihtimali üzerine, "Şampiyonluğun favorisi biziz ancak rakiplerimiz de iyi transferler yapıyor. Trabzonspor bana göre en büyük adaylardan biri" ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)