comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Hasan Ali Kaldırım kararı

12 Eylül 2017, Salı 09:09
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Hasan Ali Kaldırım kararı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, savunmanın solunda yaşanan açıklar nedeni ile değişikliğie gitme kararı aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'e istediği bir giriş yapamadı. Fenerbahçe takımı ilk 4 hafta itibari ile rakiplerine 7 puan bıraktı. Sarı lacivertli takımda teknik heyet yaşanan kötü gidişattan çıkış yolu arıyor. Aykut Kocaman, Hasan Ali Kaldırım konusunda radikal bir karar aldı.


Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım ilk 11'e mi dönüyor?


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, savunmanın özellikle sol bölgesinde yaşanan açıkları kapatmak amacı ile Hasan Ali Kaldırım'ı yeniden ilk 11'e döndürüyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de takımın hücum yükünü tek başına sırtlayan Valbuena'nın savunma yönünde eksik kalması ciddi sıkıntı yaratıyor. Fransız futbolcunun arkasında oynayan İsmail Köybaşı'nın da hücum yönü güçlü bir bek olması, sarı-lacivertli ekibin sol kanattan çok sayıda pozisyon vermesine yol açıyor.

Bu nedenle Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, İsmail Köybaşı'nın yerine ilk 11'e Hasan Ali Kaldırım'ı monte etme kararı aldı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.