comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Göztepe maçı sonrası transfer açıklaması

13 Ağustos 2017, Pazar 00:08
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Göztepe maçı sonrası transfer açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Göztepe maçının ardından transferle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcu Alper Potuk, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundular. 

ALPER POTUK'UN AÇIKLAMALARI
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"

"Maça iyi başladık ama 1-0'dan sonra hemen golü kalemize gördük. Henüz ilk hafta. Önümüzde daha çok maç var. Daha iyi olacağız."

"İKİ PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

"İkincisinde ilk faulü dışarıda yapıyor rakip. Ben devam ediyorum, düşmüyorum. Tekrar içeride darbe aldım. İlk yarıdaki pozisyonla, ikinci yarıdaki pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum."

AYKUT KOCAMAN'IN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI!

"İlk yarı öne geçmek için yeterli üretkenliği sağlayamadık. Esas şeylerden biri de topun hızını ayarlayamadık. Rakibin sürekli kolay yerleşmesini sağladı. Bizi kalelerinden uzak tuttular. 30'dan sonra nispeten öne geçtik ama yetmedi."

"SON BÖLÜMLER ŞUURSUZ GEÇTİ"

"İkinci yarı aslında öne geçme şansını yakaladık ama olmadı. Yine talihsiz bir gol. Ondan sonra şuursuz bir hamle ve gelen gol. Sonrasında hemen etki yapmamız gerekiyordu ama son 15-20 dakikalık bölümde şuursuz bir şekilde hatların bozulduğu ve ceza sahasına geçişlerin azaldığı bir bölümdü. Tesadüfü bir şey getirecekti. Birkaç tane bize, birkaç tane rakibe gitti." 

"BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

"Son derece güçlü bir kadromuz var. Şampiyon olacağız biz! Şampiyon olmak için de her şeyi yapacağız.."


Fenerbahçe stoper transferi yapacak mı?


Aykut Kocaman maçın ardından takımın durumu ve transferle ilgili yaptığı açıklamada ise "Bundan sonra her pozisyonda değişilik olabilir. İlk 9 hafta için söylediğim şeyi 2 transferle bağlamak gerekiyor. Bu dönemde oyuncuların takıma katılması ve uyum süreci geçirirken aynı zamanda puan kayıpların en az olması temennimizdi. Bu anlamda bize sıkıntı yarattı. Diğer tarafta son derece güçlü 2 oyuncu aldık. Bize 3. bölgede katkı sağlayacaklarını umuyorum ve temenni ediyorum." 

Kocaman yeni bir transfer konusunda ise "Stoperde ciddi eksiğimiz var. Ona bakacağız." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.